-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна
Оголошено тендер
20 000.00
UAH
Номер:
01380b8652834e53a7250fe8e3cdc9a3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-26-012249-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37971953
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля, 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37971953
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля, 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
20 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Металопластикові вікна
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.02.2025 15:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума20 000.00 UAH