-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання елементів для проведення відновлювального ремонту дитячих майданчиків
Оголошено тендер
160 000.00
UAH
Номер:
fe64c52c447a4a34a6e6205de31522e4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-24-006915-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39292239
-
Адреса:
42600, Україна, Сумська область, Тростянець, вул. Виселок Веселе, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39292239
-
Адреса:
42600, Україна, Сумська область, Тростянець, вул. Виселок Веселе, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання елементів для проведення відновлювального ремонту дитячих майданчиків
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.02.2025 12:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума160 000.00 UAH