• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Господарське приладдя (віники)

Оголошено тендер

44 810.00 UAH
Номер: a2ae43b12b434506992c2b8e132ed63b
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-24-004291-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Очікувана вартість: 44 810.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Господарське приладдя (віники)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Дата опублікування: 24.02.2025 10:51
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума44 810.00 UAH