-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами (збирання, перевезення, видалення)
Оголошено тендер
193 499.88
UAH
Номер:
56d9ed692c874876976f3927e48bef99
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-21-013061-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991820
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н., м. Звягель, вул. Оржевської Наталії, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991820
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н., м. Звягель, вул. Оржевської Наталії, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
193 499.88 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з управління побутовими відходами (збирання, перевезення, видалення)
Примітки:
Відповідно до Особливостей затверджених Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178, зі змінами.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
21.02.2025 16:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з управління побутовими відходами (змішані) (збирання, перевезення)
Кількість
983.78 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Послуги з управління побутовими відходами (змішані) (видалення)
Кількість
983.78 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума193 499.88 UAH