• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульвар Слави, буд. 3, під’їзд 7 (усунення аварій в житловому фонді)

Оголошено тендер

74 000.00 UAH
Номер: e9e52b70229c4e5db8b902dd42b06c44
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-21-010212-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 74 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульвар Слави, буд. 3, під’їзд 7 (усунення аварій в житловому фонді)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 21.02.2025 15:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума74 000.00 UAH