-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газети (Періодичні видання ) для Централізованої бібліотечної системи Печерського району м. Києва
Оголошено тендер
15 156.00
UAH
Номер:
a3bb0aff2dfe45289ec105b240f45f3f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-20-011234-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37451566
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА ОМЕЛЯНОВИЧА-ПАВЛЕНКА, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37451566
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА ОМЕЛЯНОВИЧА-ПАВЛЕНКА, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
15 156.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газети (Періодичні видання ) для Централізованої бібліотечної системи Печерського району м. Києва
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
22210000-5 Газети
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
20.02.2025 14:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума15 156.00 UAH