-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
FPV-дрони (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)
Оголошено тендер
428 000.00
UAH
Номер:
f9a4d7bb997a42459d6efc9eca1a3579
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-18-007158-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04373057
-
Адреса:
81555, Україна, Львівська область, Великий Любінь, вул. Львівська, 74
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04373057
-
Адреса:
81555, Україна, Львівська область, Великий Любінь, вул. Львівська, 74
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
428 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
FPV-дрони (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
18.02.2025 12:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума428 000.00 UAH