-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)
Оголошено тендер
4 134 240.00
UAH
Номер:
75d6e2f24d554c9fb074a45805d9cad7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-14-014875-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 134 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
48810000-9 Інформаційні системи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
14.02.2025 17:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 134 240.00 UAH