• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації пільгового харчування в Рівненській гімназії №10

Оголошено тендер

304 254.00 UAH
Номер: eb49f52e43484b1ebcf5d2d5803cc24f
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-14-011856-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РІВНЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ №10 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: РІВНЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ №10 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 304 254.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації пільгового харчування в Рівненській гімназії №10
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 14.02.2025 14:53

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації пільгового харчування в Рівненській гімназії №10
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 5600 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума304 254.00 UAH