-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з діагностики, ремонту обладнання систем контролю доступу, відеоспостереження, охоронної, пожежної, сигналізацій, обладнання систем передачі даних
Оголошено тендер
120 000.00
UAH
Номер:
a5cb6df473a349b2a185acf54370ae71
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-12-003876-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з діагностики, ремонту обладнання систем контролю доступу, відеоспостереження, охоронної, пожежної, сигналізацій, обладнання систем передачі даних
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
12.02.2025 10:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ремонт приймально-контрольних приладів охоронної та пожежної сигналізації з заміною елементів та/або плати керування та/або елементів живлення
Кількість
10 послуга
Період постачання
(не задано)
Ремонт сповіщувачів охоронної, пожежної сигналізацій з заміною елементів
Кількість
30 послуга
Період постачання
(не задано)
Ремонт ДБЖ до 1000 ВА з заміною елементів (ключів вихідного ланцюга та/або плати керування та/або елементів живлення)
Кількість
20 послуга
Період постачання
(не задано)
Ремонт ДБЖ більше 1000 ВА з заміною елементів (ключів вихідного ланцюга та/або плати керування та/або елементів живлення)
Кількість
5 послуга
Період постачання
(не задано)
Ремонт обладнання системи контролю та обмеження доступу з заміною елементів
Кількість
10 послуга
Період постачання
(не задано)
Ремонт мережевих комутаторів з заміною елементів
Кількість
10 послуга
Період постачання
(не задано)
Ремонт відеореєстраторів, відеодекодерів з заміною елементів
Кількість
5 послуга
Період постачання
(не задано)
Ремонт відеокамер системи відеоспостереження з заміною елементів
Кількість
10 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума120 000.00 UAH