-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 жовтий) або еквівалент ; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (030 червоний) або еквівалент; Плівка монт. с/к МТ 95 1х50 або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Оголошено тендер
286 000.00
UAH
Номер:
517127a6d6524b188800170e49530762
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-12-002037-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВ-СИГНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35586054
-
Адреса:
61012, Україна, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЧОБОТАРСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВ-СИГНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35586054
-
Адреса:
61012, Україна, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЧОБОТАРСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
286 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 жовтий) або еквівалент ; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (030 червоний) або еквівалент; Плівка монт. с/к МТ 95 1х50 або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Примітки:
Зміни до Річного плану закупівель 2025 рік. Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Дата опублікування:
12.02.2025 09:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума286 000.00 UAH