-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з припинення/відновлення газопостачання на об’єктах Замовника, згідно ДК 021:2015 код 65210000-8 Розподіл газу
Оголошено тендер
42 140.19
UAH
Номер:
1f1bf1119b7747c3ba492776583d2bd5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-06-015583-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
42 140.19 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з припинення/відновлення газопостачання на об’єктах Замовника, згідно ДК 021:2015 код 65210000-8 Розподіл газу
Примітки:
Здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп. 5 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
65210000-8 Розподіл газу
Дата опублікування:
06.02.2025 15:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума42 140.19 UAH