• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Балістичний шолом FAST Helmet NIJ IIIA в комплекті з тактичними навушники та ліхтариком (за кодом ДК 021:2015- 35810000-5 Індивідуальне обмундирування; 35813000-6 - Військові шоломи)

Оголошено тендер

177 000.00 UAH
Номер: f0b93c16637548818a70cd1e999caa78
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-06-014357-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області
Замовник: Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області
Очікувана вартість: 177 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Балістичний шолом FAST Helmet NIJ IIIA в комплекті з тактичними навушники та ліхтариком (за кодом ДК 021:2015- 35810000-5 Індивідуальне обмундирування; 35813000-6 - Військові шоломи)
Примітки: На виконання вимог статті 4 Закону з урахуванням пункту 14 Особливостей для забезпечення наявної потреби Замовника є необхідність у затвердженні річного плану закупівель на 2025 рік щодо закупівлі за предметом «Балістичний шолом FAST Helmet NIJ IIIA в комплекті з тактичними навушники та ліхтариком (за кодом ДК 021:2015- 35810000-5 Індивідуальне обмундирування; 35813000-6 - Військові шоломи)». На виконання вимог статті 4 Закону з урахуванням пункту 14 Особливостей є необхідність оприлюднити річний план закупівель на 2025 рік в електронній системі протягом п’яти робочих днів з дня його затвердження.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 06.02.2025 15:02
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Балістичний шолом FAST Helmet NIJ IIIA в комплекті з тактичними навушники та ліхтариком (р.М – 5 шт, р.L – 5 шт, р.XL – 5 шт)
Код ДК 021:2015: 35813000-6 Військові шоломи
Кількість 15 штука
Період постачання до 31.03.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума177 000.00 UAH