-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G)
Оголошено тендер
470 000.00
UAH
Номер:
e04dec6be5fc48a4b501a02c6210212c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-06-007149-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІСНА, будинок 166
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІСНА, будинок 166
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
470 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Купольний РЕБ на 10 діапазонів (100 МГц-1100МГц; 5.8G)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
Дата опублікування:
06.02.2025 11:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума470 000.00 UAH