-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна
Оголошено тендер
193 000.00
UAH
Номер:
a021052b0e4045bea48682aaab573c71
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-04-008476-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ БУДИНКОМ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20124750
-
Адреса:
43027, Україна, Волинська область, місто Луцьк, МАЙДАН КИЇВСЬКИЙ, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ БУДИНКОМ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20124750
-
Адреса:
43027, Україна, Волинська область, місто Луцьк, МАЙДАН КИЇВСЬКИЙ, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
193 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Металопластикові вікна
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.02.2025 12:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума193 000.00 UAH