• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з шиномонтажу

Оголошено тендер

15 600.00 UAH
Номер: 21085b03f5274c40ac16cccbc68fe772
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-01-31-003290-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Сумської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Сумської міської ради
Очікувана вартість: 15 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з шиномонтажу
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.01.2025 10:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума15 600.00 UAH