-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв вул. Павла Скоропадського,7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)"
Оголошено тендер
135 430.96
UAH
Номер:
726f5dcd509241629694d7764b5978d9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-30-018477-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365707
-
Адреса:
54005, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Скоропадського Павла, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365707
-
Адреса:
54005, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Скоропадського Павла, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
135 430.96 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
"Цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв
вул. Павла Скоропадського,7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)"
Примітки:
категорія замовника: орган місцевого самоврядування (бюджетна установа).
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.01.2025 16:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума135 430.96 UAH