-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та/або ремонту колісних транспортних засобів чи їх складових частин (ДК 021:2015-50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Оголошено тендер
160 000.50
UAH
Номер:
b7e3fd9cd3d34ada8d08ed891f771185
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-29-022058-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Вища школа публічного управління
×
-
Код ЄДРПОУ:
31115684
-
Адреса:
03061, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ШЕПЕЛЄВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Вища школа публічного управління
×
-
Код ЄДРПОУ:
31115684
-
Адреса:
03061, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ШЕПЕЛЄВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
160 000.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування та/або ремонту колісних транспортних засобів чи їх складових частин (ДК 021:2015-50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.01.2025 17:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування та/або ремонту колісних транспортних засобів чи їх складових частин
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума160 000.50 UAH