-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління з великогабаритними та ремонтними відходами.
Оголошено тендер
46 000.00
UAH
Номер:
7ef0b687e33643d1aa29cf2b5dfa76c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-28-015823-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003600
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Озерянська, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003600
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Озерянська, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
46 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з управління з великогабаритними та ремонтними відходами.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.01.2025 14:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти НСЗУ
Сума46 000.00 UAH