-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015-65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)
Оголошено тендер
412 408.32
UAH
Номер:
1ff2b5b4a0264ae4a4fd00a3f43204dc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-27-006130-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Івано-Франківський геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188748
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Медична, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Івано-Франківський геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188748
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Медична, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
412 408.32 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)
Примітки:
закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до абзацу 3 підпункту 5 пункту 13 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
65310000-9 Розподіл електричної енергії
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
27.01.2025 11:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума412 408.32 UAH