-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Загребельна, Шляхова, Романа Горбатюка, Олександра Кузяка, Рогожі, пров. Сонячний с. Ставище Кам'янець-Подільського р-ну Хмельницької області
Оголошено тендер
2 094 419.00
UAH
Номер:
a6b46bc82332495e97bc063e581a0d21
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-22-003409-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 094 419.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Загребельна, Шляхова, Романа Горбатюка, Олександра Кузяка, Рогожі, пров. Сонячний с. Ставище Кам'янець-Подільського р-ну Хмельницької області
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
22.01.2025 10:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписФінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету
Сума2 094 419.00 UAH