-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із збирання та оброблення медичних відходів категорії «В», фармацевтичних та інших токсикологічно небезпечних відходів з наданням відповідного паковання, код 90520000-8 – Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
290 030.00
UAH
Номер:
bdbea724346846a9b68daaf39ce64fe8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-20-012160-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня №4" Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000300
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Хворостянка, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня №4" Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000300
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Хворостянка, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
290 030.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із збирання та оброблення медичних відходів категорії «В», фармацевтичних та інших токсикологічно небезпечних відходів з наданням відповідного паковання, код 90520000-8 – Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Дата опублікування:
20.01.2025 13:20
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Для проведення послуг з із збирання та оброблення медичних відходів категорії «В», фармацевтичних та інших токсикологічно небезпечних відходів з наданням відповідного паковання Замовник здійснює дану закупівлю з технічними вимогами передбаченими Додатком до тендерної документації, оскільки вказана послуга за своїми якісними, характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника. Тому для дотримання принципів Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII з урахуванням положень Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178, замовником було прийнято рішення провести закупівлю саме даної послуги. Ідентифікатор закупівлі UA-2025-01-20-009717-a Джерело фінансування : власні кошти від господарської діяльності (кошти НСЗУ та кошти спеціального рахунку) Очікувана вартість предмета закупівлі: 290 030,00 грн. з ПДВ. З них за рахунок коштів НСЗУ – 249 150,00 грн. та за рахунок коштів від надання платних послуг – 40 880,00 грн. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена через пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціну, до якої відноситься в тому числі: інформація про ціни товарів та послуг, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro", на аналогічних торгівельних електронних майданчиках та отриманих комерційних пропозицій. Місце надання Послуг: м.Суми, вул. Хворостянка,3, вул. Металургів,38, вул. Сумської тер оборони (Ковпака),7 Україна, 40004; Строк надання Послуг – що місяця, згідно заявок, протягом 2025 рок
-
Дата публікації:
20.01.2025 13:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти від надиння платних послуг
Сума40 880.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти НСЗУ
Сума249 150.00 UAH