-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моноблок HP PROONE 440 G9 AIO/I5-14500T, 16, 512, CAM, K&M, WIFI (A54WHET) або аналог) на виконання заходів згідно з пунктом 4.1.1.1 та ноутбук (HP ProBook 450 G10 (85C40EA) або аналог) на виконання заходів згідно з пунктом 4.1.1.2 розділу 4 інвестиційної програми ПрАТ «Волиньобленерго» на 2025 рік
Оголошено тендер
4 124 000.00
UAH
Номер:
84c7d588ebf84158adbfc634956f9fc5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-15-021103-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 124 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Моноблок HP PROONE 440 G9 AIO/I5-14500T, 16, 512, CAM, K&M, WIFI (A54WHET) або аналог) на виконання заходів згідно з пунктом 4.1.1.1 та ноутбук (HP ProBook 450 G10 (85C40EA) або аналог) на виконання заходів згідно з пунктом 4.1.1.2 розділу 4 інвестиційної програми ПрАТ «Волиньобленерго» на 2025 рік
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
15.01.2025 16:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Моноблок HP PROONE 440 G9 AIO/I5-14500T, 16, 512, CAM, K&M, WIFI (A54WHET) або аналог)
Кількість
100 штука
Період постачання
(не задано)
ноутбук (HP ProBook 450 G10 (85C40EA) або аналог)
Кількість
12 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 124 000.00 UAH