• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з перевірки технічного стану транспортних засобів (ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань)

Оголошено тендер

3 000.00 UAH
Номер: 105d6291b735485da26cb13a3f5308f3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-06-005994-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
Замовник: ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
Очікувана вартість: 3 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з перевірки технічного стану транспортних засобів (ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 06.05.2025 11:24
Дата модифікації: 06.05.2025 13:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума3 000.00 UAH