-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги для організації харчування учнів початкових класів
Оголошено тендер
145 000.00
UAH
Номер:
7a9ba1422c5b4869b7ad341e8116edee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-15-003021-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084357
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул.Незалежності, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084357
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул.Незалежності, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги для організації харчування учнів початкових класів
Примітки:
Україна
Рівненська область
місто Костопіль
35000
вул.Незалежності, будинок 7
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
15.01.2025 10:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кейтерингові послуги для організації харчування учнів початкових класів
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума124 200.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума20 800.00 UAH