• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів - код ДК 021:2015 66510000-8 – Страхові послуги

Оголошено тендер

373 116.00 UAH
Номер: f0949e2ea26b4e9cb0a538b74ed8c7e6
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-01-14-019323-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП ПОЛТАВАЕЛЕКТРОАВТОТРАНС ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КП ПОЛТАВАЕЛЕКТРОАВТОТРАНС ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 373 116.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів - код ДК 021:2015 66510000-8 – Страхові послуги
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування: 14.01.2025 16:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума373 116.00 UAH