-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій
Оголошено тендер
1 444 500.00
UAH
Номер:
5d434428ee704e1f892f8b58826da7d3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-13-014382-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 4 ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22580204
-
Адреса:
35701, Україна, Рівненська область, м. Здолбунів, вул. Шкільна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 4 ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22580204
-
Адреса:
35701, Україна, Рівненська область, м. Здолбунів, вул. Шкільна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 444 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
13.01.2025 15:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти державного та місцевого бюджетів
Сума1 444 500.00 UAH