-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Постачання електричної енергії (ДК 021:2015-09310000-5 - Електрична енергія)
Оголошено тендер
527 531.06
UAH
Номер:
dae632b6f4ec4419a426869c32555c9b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-13-006607-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Великоберезнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351127
-
Адреса:
89000, Україна, Закарпатська область, смт Великий Березний, Шевченка, буд. 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Великоберезнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351127
-
Адреса:
89000, Україна, Закарпатська область, смт Великий Березний, Шевченка, буд. 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
527 531.06 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Постачання електричної енергії (ДК 021:2015-09310000-5 - Електрична енергія)
Примітки:
Підстави застосування п.13 Особливостей:. Придбання замовниками товарів, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:
а саме - відповідно абз. 6 пп. 5 п. 13, укладення договору про закупівлю з постачальником “останньої надії” або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
13.01.2025 11:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описджерело фінансування-кошти місцевого бюджету
Сума527 531.06 UAH