• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Державний технічний контроль об’єктів міського електротранспорту, що знаходиться на балансі Замовника

Оголошено тендер

340 439.38 UAH
Номер: e118e2059e7741ac8003f51ce2f44121
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-01-10-000491-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕЕЛЕКТРОАВТОТРАНС" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕЕЛЕКТРОАВТОТРАНС" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 340 439.38 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Державний технічний контроль об’єктів міського електротранспорту, що знаходиться на балансі Замовника
Примітки: здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу товару для закупівлі згідно з підпунктом 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування: 10.01.2025 08:49
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума340 439.38 UAH