• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації шкільного харчування)

Оголошено тендер

3 597 217.00 UAH
Номер: 38600ce5f36d4d4b9444687046dd720d
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-01-06-009716-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської міської ради Черкаської області
Замовник: Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської міської ради Черкаської області
Очікувана вартість: 3 597 217.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації шкільного харчування)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 06.01.2025 22:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 597 217.00 UAH