-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Природний газ на 2025 рік
Оголошено тендер
422 124.20
UAH
Номер:
0b2be4eeda254e37ba16594854a44b56
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-29-000371-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ВОЛИНСЬКА ДЕРЖАВНА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221969
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, м. Луцьк, ВУЛ. ШОПЕНА, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВОЛИНСЬКА ДЕРЖАВНА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221969
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, м. Луцьк, ВУЛ. ШОПЕНА, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
422 124.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ на 2025 рік
Примітки:
Відмінено відкриті торги з особливостями через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах, ідентифікатор закупівлі UA-2024-12-09-010685-a
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
29.12.2024 11:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума422 124.20 UAH