-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття №23304) Білилівського ліцею за адресою: вул. Миру 2-А, с. Білилівка, Бердичівського району, Житомирської області
Оголошено тендер
99 706.78
UAH
Номер:
03560225af3344e49f4fd3cd522193dd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-18-013258-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Білилівський ліцей Ружинської селищної ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22058744
-
Адреса:
13642, Україна, Житомирська область, с. Білилівка, вул. Миру, буд. 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Білилівський ліцей Ружинської селищної ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22058744
-
Адреса:
13642, Україна, Житомирська область, с. Білилівка, вул. Миру, буд. 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
99 706.78 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття №23304) Білилівського ліцею за адресою: вул. Миру 2-А, с. Білилівка, Бердичівського району, Житомирської області
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до ч. 8 п. 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.12.2024 12:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума99 706.78 UAH