-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання 50110000-9 за ДК 021:2015 (послуги з ремонту міні-навантажувачів AVANT528 та AVANT635)
Оголошено тендер
412 451.00
UAH
Номер:
57aa0ec4de52422fb9df36c959d34998
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-18-008810-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359813
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, проспект Визволителів, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359813
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, проспект Визволителів, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
412 451.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання 50110000-9 за ДК 021:2015 (послуги з ремонту міні-навантажувачів AVANT528 та AVANT635)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Послуги з ремонту міні-навантажувачів AVANT528 та AVANT635 (6 послуг) за ДК 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, за максимальним знаком ДК: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів. Затв. протоколом від 17.12.2024 № 303.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування:
18.12.2024 11:11
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Документи додаються
-
Дата публікації:
18.12.2024 11:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума385 251.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума27 200.00 UAH