• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Хліб пшеничний (0,65 кг) та/або хліб колосок (0,85 кг) в/г та Плюшка «Цукрова» (0,15 кг)

Оголошено тендер

301 189.90 UAH
Номер: 897776352c274e34ad5b5f08bf51bd99
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-17-025813-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 301 189.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хліб пшеничний (0,65 кг) та/або хліб колосок (0,85 кг) в/г та Плюшка «Цукрова» (0,15 кг)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 17.12.2024 16:37

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Хліб пшеничний (0,65 кг) та/або хліб колосок (0,85 кг) в/г
Код ДК 021:2015: 15811100-7 Хліб
Кількість 6675.78 кілограм
Період постачання (не задано)
Плюшка «Цукрова» (0,15 кг)
Код ДК 021:2015: 15811200-8 Булки
Кількість 1147.93 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума301 189.90 UAH