-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хліб та хлібобулочні вироби
Оголошено тендер
382 150.00
UAH
Номер:
ed238689316d45ee8d0901eefb438444
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-17-025242-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Чинадіївський дошкільний навчальний заклад (дитячий будинок) інтернатного типу Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22114939
-
Адреса:
89640, Україна, Закарпатська область, Мукачівський р-н, смт Чинадійово, вул. Санаторна, буд. 75, корп. А.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Чинадіївський дошкільний навчальний заклад (дитячий будинок) інтернатного типу Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22114939
-
Адреса:
89640, Україна, Закарпатська область, Мукачівський р-н, смт Чинадійово, вул. Санаторна, буд. 75, корп. А.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
382 150.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хліб та хлібобулочні вироби
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
17.12.2024 16:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума382 150.00 UAH