-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (для потреб гуртожитків установи) код ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія
Оголошено тендер
239 423.04
UAH
Номер:
0855cf1549874650bc8eb13c790b2fc2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-16-025958-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Коломийська виправна колонія (№41)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563613
-
Адреса:
78250, Україна, Івано-Франківська область, с. Товмачик, вулиця Привокзальна будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Коломийська виправна колонія (№41)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563613
-
Адреса:
78250, Україна, Івано-Франківська область, с. Товмачик, вулиця Привокзальна будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
239 423.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (для потреб гуртожитків установи) код ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
16.12.2024 17:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти загального фонду
Сума239 423.04 UAH