-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 Євро, Дизельне пальне Євро.
Оголошено тендер
2 860 000.00
UAH
Номер:
132bc0b8c86448b1b8d96b32be99dfb5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-16-007178-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дружківське комунальне автотранспортне підприємство 052805 Дружківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03343404
-
Адреса:
84200, Україна, Донецька область, Дружківка, ВУЛИЦЯ ПРИВОКЗАЛЬНА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дружківське комунальне автотранспортне підприємство 052805 Дружківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03343404
-
Адреса:
84200, Україна, Донецька область, Дружківка, ВУЛИЦЯ ПРИВОКЗАЛЬНА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 860 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95 Євро, Дизельне пальне Євро.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
16.12.2024 11:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 860 000.00 UAH