-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3. (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Оголошено тендер
314 926.00
UAH
Номер:
6c7a7a9c9050479b9fdd883fd960f705
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-11-027829-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43127609
-
Адреса:
66502, Україна, Одеська область, Подільський р-н, селище Любашівка, вулиця Князя Володимира, будинок 132
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43127609
-
Адреса:
66502, Україна, Одеська область, Подільський р-н, селище Любашівка, вулиця Князя Володимира, будинок 132
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
314 926.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3. (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Дата опублікування:
11.12.2024 22:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описсубвенція
Сума266 361.88 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума48 564.12 UAH