-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
1 731 104.00
UAH
Номер:
c6af2b641a90421eb92520ca0db876c7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-11-018913-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Західно-Донбаський професійний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541355
-
Адреса:
51413, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Промислова, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Західно-Донбаський професійний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541355
-
Адреса:
51413, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Промислова, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 731 104.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування:
11.12.2024 15:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 731 104.00 UAH