-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія
Оголошено тендер
1 390 000.00
UAH
Номер:
9d98fdd9a2344ff7a759bf7449bec2cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-11-001659-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство " Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998934
-
Адреса:
66800, Україна, Одеська область, смт. Ширяєве, вул. Грушевського, 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство " Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998934
-
Адреса:
66800, Україна, Одеська область, смт. Ширяєве, вул. Грушевського, 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 390 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
11.12.2024 09:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 390 000.00 UAH