• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Резектоскоп (набір) за кодом ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків (код НК 024:2023:35301 Резектоскоп)

Оголошено тендер

320 000.00 UAH
Номер: ecb05d2a47ec42818deeb9947288b418
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-10-015350-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
Очікувана вартість: 320 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Резектоскоп (набір) за кодом ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків (код НК 024:2023:35301 Резектоскоп)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 10.12.2024 14:17

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Резектоскоп (набір)
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 1 набір
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума320 000.00 UAH