-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
107 600.29
UAH
Номер:
8c6c6e34fd634f018cf28ae149258d87
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-10-018136-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
107 600.29 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
10.12.2024 15:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
6.5 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 30.04.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального фонду
Сума107 600.29 UAH