• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Труби та фітинги

Оголошено тендер

6 000.00 UAH
Номер: 007dd88c35a74f948d4985d6e4856950
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-10-015389-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП ВУВКГ
Замовник: КП ВУВКГ
Очікувана вартість: 6 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Труби та фітинги
Примітки: Зміни до річного плану закупівель на 2024 рік.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування: 10.12.2024 14:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 000.00 UAH