-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (планшетний пристрій)
Оголошено тендер
356 367.00
UAH
Номер:
628a8054c2f64c70942a1149855f0cec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-10-006815-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління поліції охорони в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109091
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, провулок Львівський,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Управління поліції охорони в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109091
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, провулок Львівський,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
356 367.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (планшетний пристрій)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
10.12.2024 11:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (планшетний пристрій)
Кількість
33 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума356 367.00 UAH