• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)

Оголошено тендер

662 155.60 UAH
Номер: 176de1a9ff4f48f1ba25cbf3b7e8f56a
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-09-020239-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
Замовник: Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
Очікувана вартість: 662 155.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2270 Оплата комунальних послуг та енергоносіїв
Дата опублікування: 09.12.2024 15:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума662 155.60 UAH