• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги зі страхування майна, що орендується Комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Оболонського району м.Києва

Оголошено тендер

3 514.00 UAH
Номер: 3dc8512931404edcabb6d1e762887fa2
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-06-020723-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА
Очікувана вартість: 3 514.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги зі страхування майна, що орендується Комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Оболонського району м.Києва
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 06.12.2024 17:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описз врахуванням всіх податків та зборів
Сума3 514.00 UAH