-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання 50110000-9 за ДК 021:2015 (послуги з ремонту міні-навантажувачів AVANT528 та AVANT635)
Оголошено тендер
432 940.19
UAH
Номер:
c2392da329fe4388a288ec755806fb3e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-06-019713-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359813
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, проспект Визволителів, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359813
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, проспект Визволителів, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
432 940.19 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання 50110000-9 за ДК 021:2015 (послуги з ремонту міні-навантажувачів AVANT528 та AVANT635)
Примітки:
Послуги з ремонту міні-навантажувачів AVANT528 та AVANT635 (6 послуг) за ДК 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, за максимальним знаком ДК: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів. Затв. протоколом від 06.12.2024 № 299.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
06.12.2024 16:29
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Виробнича необхідність у ремонті міні-навантажувачів AVANT528 та AVANT635)
-
Дата публікації:
06.12.2024 16:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума388 918.52 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума44 021.67 UAH