• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування

Оголошено тендер

1 446 100.00 UAH
Номер: 241df293b8b046a9b01fd7fd1f8b0e19
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-06-018980-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 1 446 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 06.12.2024 15:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 446 100.00 UAH