• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з заправки картриджів, послуги з регенерації картриджів.

Оголошено тендер

9 864.00 UAH
Номер: e8019ff57fb84b0daa9d1f623ee9da4d
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-06-016868-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Замовник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Очікувана вартість: 9 864.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з заправки картриджів, послуги з регенерації картриджів.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 06.12.2024 15:01

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з заправки картриджів
Код ДК 021:2015: 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв
Кількість 10 послуга
Період постачання (не задано)
послуги з регенерації картриджів
Код ДК 021:2015: 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв
Кількість 2 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума9 864.00 UAH