-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прокат техніки з оператором
Оголошено тендер
1 000 000.00
UAH
Номер:
41a8837d4c8a4997a32273de97b7ce19
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-06-016682-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Підгороднянська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
14029197
-
Адреса:
47751, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н село Підгородне, вул. Бережанська, будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Підгороднянська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
14029197
-
Адреса:
47751, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н село Підгородне, вул. Бережанська, будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Прокат техніки з оператором
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.12.2024 14:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 000 000.00 UAH